Zábradlí jako bezpečná ozdoba schodiště

Zábradlí ke schodišti Fa-havlicek není pouhým doplňkem, který dodá schodišti „šmrnc“. Ale především jde o vaší bezpečnost, abyste ze schodů nespadli a mohli se přidržovat, když po nich kráčíte. Schodiště mají různé tvary, délky, zatočení a další parametry, které potřebují adekvátní zábradlí. Aby se vám nestalo, že je zábradlí příliš krátké nebo nepasovalo k typu schodům, určitě se vyplatí zábradlí na míru.

Představujeme vám firmu fa-havlicek.cz, kde si jistě vyberete to pravé zábradlí k vašemu schodišti. Záleží už na vás, z jakého materiálu si přejete mít zábradlí. Fantazii se meze nekladou. Můžete mít skleněné, dřevěné i kovové. Samozřejmě lze tyto materiály různě kombinovat.

jedinečné zábradlí

Je důležité si uvědomit, že zábradlí není kousek nábytku, který můžete jen tak obměnit. Je instalováno na dlouhé roky, proto se vyplatí nechat si vyrobit takové, aby se vám opravdu líbilo a zároveň ladilo se stylem interiéru. Do moderního domu se doporučuje použití třeba nerezové oceli v kombinaci se sklem, naopak do zámeckého stylu bychom vybrali kované zábradlí s dřevěným madlem. A například do staré chalupy neuděláte chybu s venkovským dřevěným zábradlím.

Pokud se rozhodnete pro kovové zábradlí, použité materiály jsou většinou mosaz a ocel. Můžete mít buď jednotlivé šprušle, celou kovanou jednodílnou výplň nebo i tato zpracování se dají velice pěkně zkombinovat.

Jestli se vám zamlouvají spíše skleněná zábradlí, je možné mít i celoskleněná, která působí vzdušným dojmem a jsou velice nenápadná, což uvítáte v menších prostorech, které pak nepůsobí „přepláceně“.

typy zábradlí

Fa-havlicek.cz se postará, abyste byli se svým zábradlím maximálně spokojeni. Vytvoří vám návrh, vyrobí z kvalitních materiálů a poté namontují nejen zábradlí, ale klidně i celé schodiště jako celek. Cena za zábradlí, případně za celé schodiště, se odvíjí od použitých materiálů.