Správná skříň pro všechny, kteří zrovna prožívají svá mladá bouřlivá léta.

Také se musíte obrnit velikou tolerancí a nasadit klapky na oči, když vcházíte do dětského pokoje, který obývá váš pubertální syn, dcera, či snad více puberťáků dohromady? Nesete jim tam hromádku nažehlených triček a jako první vás za nos chytne jakýsi smrad. Aha, to by chtěla asi jejich krysa Vasilisa vyčistit svůj příbytek.

skříň

Překročíte kupku odhozeného svlečeného oblečení, do skříně, která má snad neustále rozevřená dvířka uložíte trička, zavřete dvířka skříně, která jsou zhusta oblepená nějakými plakáty a vstupenkami z rockových koncertů, něco se už odlupuje, něco už se dokonce odloupalo a visí to z dvířek jako vlající plachty, pohled lehce zavadí o mrtvý prostor mezi dveřmi a skříní, kde se válí hromada různých tašek, nějakých dresů, nástěnka s fotografiemi kamarádek, sportovní boty, no raději prcháte pryč. Uklízet to rozhodně nebudete, minule jste ještě dostali vynadáno, že se těm roztomilým potomkům ztratily nějaké školní pomůcky, díky vašemu úklidu. Jak, ale opouštíte to neutěšené území, tak vám v hlavě bleskně nápad.

skříň

Prostě se s tím něco udělá, to určitě ocení i ti vaši rebelové. Vybavení se obnoví, hluchý prostor zlikviduje, pořídí se skříně na míru Sten-skrine, aby byl prostor co nejlépe využitý. Takže začnete hledat na internetu, kde že bude nejlepší objednat zakázku a do očí vás přímo udeří naprosto geniální nabídka. Firma Sten nejen, že zhotoví skříň na míru, ale její dveře se dají nechat potisknout nejrůznějšími motivy, dokonce i motivem, který dodá sám zákazník. Jo, to ocení přece i ty vaše děti nevděčné, nebudou už vylepovat plakátky, prostě fotky jejich hvězd se nechají natisknout přímo na skříň. Určitě budou mít radost a nad budou i líp udržovat trochu pokoj v čistotě, když budou mít novou, prostornou, kvalitní skříň a ještě s vlastním motivem na dveřích.