Obecné informace

SEO z anglického názvu se překládá jako optimalizace pro internetové vyhledávače. Čeho je to optimalizace? Vašich internetových – webových stránek. A z jakého důvodu se tato služba zavedla? Co má za úkol a jaký účel? Ve skutečnosti jde o to, že naše společnost je jakýmsi prostředníkem mezi vaším úspěchem a neúspěchem. Jestliže máte vlastní webové stránky, pak jistě víte, jak bylo pracné je dostat na internet. Jenomže teď na tom slavném internetu nejsou vidět? Když zadáte klíčové slovo v prohlížeči jakým je Google nebo Seznam, nejsou tam vaše stránky? Čím je to způsobeno? Zřejmě máte špatně nastavené seo a právě tímto se naše společnost zabývá. Čili jsme jakýmsi prostředníkem mezi vámi a světem, kterému našemu společnost moc dobře rozumí a to zejména po technické stránce. Celá problematika je rozsáhlá a velice složitá, proto tyto služby poskytujeme na přání individuálně našim zákazníkům.google seo.jpg

  • My jsme právě ten prostředník, který dokáže vaše stránky ze světa internetu vytáhnout na povrch, aby byly viditelnější, aby se zobrazovaly třeba i na předních příčkách v těchto vyhledávačích.

Ceník SEO služeb

Jestliže se zaměříme na cenu našich služeb, tak vám nemůžeme nyní označit nějakou sumu peněz za správnou.

  • Naše služby provozujeme individuálně, takže s každým klientem se zvlášť domlouváme na spolupráci. Můžete si přát spolupráci třeba jen na kratší dobu, nebo naopak na delší časové období, protože seo se nedá zpracovat ze dne na den. Musí účinkovat alespoň nějakou dobu.

Každý klient je individuální a proto se přizpůsobujeme jeho potřebám a požadavků, takže vám nyní nemůžeme říct konkrétní podobu seo optimalizace ceníku. Vše záleží na tom, kolik projektů zpracujeme, jak dlouho budeme spolupracovat, kolik nastavíme klíčových slov.dohoda.jpg

  • Můžete se však na nás kdykoliv obrátit, třeba telefonicky a nechat si zpracovat rychlou předběžnou nabídku. Následně vám sdělíme, jak to vypadá s cenou za naše služby.