K čemu jsou dobré poolingové služby?

Pro ty, kteří nevědí, co poolingové služby zahrnují, se je pokusíme alespoň stručně představit. Pooling se může týkat mnoho oblastí, nejčastěji se ale tyto služby zmiňují ve smyslu převážení zboží. Většina takových služeb se děje skrze různé firmy, které svým zákazníkům poskytují širokou nabídku obalů, v kterých mohou převážet své zboží. Může se sice zdát, že na tom není nic složitého, ale opak je pravdou. Každé zboží vyžaduje jiný způsob přepravy a jiný způsob obalu. Některé zboží je velmi citlivé na způsob, kterým je přepravováno, ať už z hlediska materiálu, v kterém je uloženo, nebo z hlediska okolí teploty a spousta dalších faktorů, které ovlivňují konečný stav přepravovaného zboží. Proto je pro vaši firmu dobré si najmout tyto poolingové služby, abyste měli jistotu, že vaše zboží bude v tom nejlepším obale při své přepravě.

přepravky

Poolingové služby nezahrnují pouze přepravky, ale pro zboží většího objemu jsou připraveny i kontejnery.

Pokud převážíte potraviny, je více než důležité, abyste vybrali ty správné přepravky. Potraviny a jejich převoz totiž podléhá zvláštním pravidlům, které upravuje nařízení komise a nařízení Evropského parlamentu. Předchází se tak riziku, že budou potraviny kontaminované nebo se urychlí jejich zkažení.

kontajnery

Dnes mnoho firem poskytuje poolingové služby, ovšem každá má trochu jinou nabídku. Poolingové služby https://www.schoellerallibert.com/cz/trhy/poolingove-sluzby firmy Schoaller Allibert nabízí zákazníkům k dispozici skládací přepravky i kontejnery, stohovatelné přepravky, zasouvací přepravky, plastové palety nebo přepravní vozíky.

Skladatelné obaly vám šetří místo, dají se skládat do sebe a umožní převážet více věcí na jednou. Kromě toho, jsou tyto obaly samozřejmě použitelné vícekrát, takže se jedná o ekologický způsob obalů pro přepravu, který nezatěžuje naši planetu více, než je nutné. Jednorázové přepravní obaly opravdu využívejte jen tehdy, pokud nemáte žádnou jinou možnost.