Jak zjistit, zda tě kočka miluje

1. Za ocasem

Kočičí ocas často dobře vyjadřuje, jak se cítí. Pokud její ocas silně tluče o vás nebo o nějaký blízký předmět, může být kvůli něčemu trochu napjatá.

Ale pokud je její ocas vzpřímený nebo stočený kolem vás, nebo vás hravě bije, pravděpodobně to znamená, že kočka je šťastná. Říká vám, že se jí líbí být s vámi a cítí se zatím relativně klidně.

m

2. Předení

Většina, ne-li všichni, majitelé koček ví, že předení je známkou kočičí spokojenosti. Čím hlasitěji vrní, tím víc si užívá vaši společnost.

Nyní se nenechte zmást, pokud vaše kočka nevrní; to neznamená, že vás vaše kočka nenávidí. Znamená to jen, že vaše kočka možná nikdy nevrní, nebo se jí prostě nechce. Ale prosím, nenech se odradit, když nebude příst.

3. Ona vás sleduje

Skvělým znamením, že vás kočka miluje, je to, že vám dává najevo, že vám chce být neustále nablízku. Bude vás následovat všude, do každé místnosti ve vašem domě.

Vaše kočka bude chtít být mnohokrát středem pozornosti. Takže pokud například děláte nějakou práci na svém kuchyňském stole, vyskočí na váš stůl a bude se dívat. Pokud se koupete, bude chtít být v koupelně s vámi, s tlapkami na okraji vany. Bude chtít být vaší hlavní pozorností.

4. Vaše kočka vás nenechá opustit dům

Řekni, že jdeš do práce. Když odejdete a zamíříte ke svým předním dveřím, vaše kočka plácne přímo před vámi.

Vaše kočka vám říká, že nechce, abyste šli. Ví, že musíš jít, ale nechce, abys. Chce, abys zůstal a dělal jí společnost.

A nemůžete dělat nic jiného, ​​než ji překročit a odejít. Nebo ji můžete zvednout a chvíli ji pomazlit a dát jí najevo, že ji milujete a bude vám chybět. Budeš jí také chybět.

m

5. Hnětení na vás

Kočky hodně hnětou, ale pokud vám hněte na klíně, je to známka důvěry. Vidí vás jako matku, protože jako koťata svou matku hnětou, aby získala tok mléka.

Hnětení je také znakem toho, že vás poznamenáte. Ale určitě je to známka lásky a důvěry vaší kočky.

Existují další znaky, které kočky používají, aby vám ukázaly svou lásku. Například přinášet vám dárky (někdy dříve živé), mluvit s vámi kočičí řečí a zírat na vás. Doufejme, že pochopíte lásku své kočky k vám a budete se o svého chlupatého milovat a pečovat o něj.