Chlorové tablety na čištění každého bazénu

Někteří je striktně odmítají, jiní se jich zastávají a za nic by je nevyměnili. Řeč je samozřejmě o chlorových tabletách, které mají čistit v období koupací sezóny náš bazén. Chlor se však vyskytuje i v pitné vodě, rozhodně se ho jako čert kříže obávat nemusíte. Ve formě pomalu rozpustných tablet vám nadělá spoustu užitku.

Kdo ničí choroboplodné zárodky? Kdo si umí hravě poradit i v případě počínajících řas a sinic? Kdo udržuje optimální hodnoty v bazénu? Kdo ovlivňuje pH a další hodnoty tak, abychom se nekoupali v žumpě ale v čisté vodě? To všechno umí právě chlorové tablety.

bazén zabudovaný, příroda, okolí, dům

Tento druh přípravku můžete používat také ve vířivkách. V případě, že jste si pořídili vířivku a nevíte, jak a čím vodu v ní čistit tak, abyste co nejdéle udrželi optimálně nastavené podmínky, pak máme dobrou zprávu. Od toho jsou zde pomalu rozpustné tablety. Díky nim zabezpečíte nejenom ve vířivce, ale i ve vašem domácím zahradním bazénu optimální hodnoty aktivního chloru na delší dobu.

A tím výčet nekončí. Používat je můžete i do různých brouzdališť, fontánek a dalších vodních zařízení. Právě tímto způsobem nemusíte myslet na nějaké filtrace vody, ale použijete pomalu rozpustné aktivní látky, které způsobí optimální koncentraci chloru ve vodě a tím dojde k jejímu vyčištění. Jednoduché a praktické vhodné zkrátka a dobře pro jakékoliv použití.

bazén, sluneční brýle

Vybírat si můžete hned z několika verzí. K dispozici jsou ve formě maximální pro velké plochy a mini pro malé nádrže nebo vířivky.

Pokud vlastníte bazén nebo se chystáte na jeho pořízení, pak je vždy nejdůležitější mít na paměti, že voda se musí čistit pravidelně. Proto v žádném případě nezanedbávejte stabilní udržování vody v optimálních podmínkách. Jedině tak budete mít neustále dobrý pocit z dobře odvedené práce a budete se moci kdykoliv koupat a pokaždé si budete užívat plavání a dovádění a ještě k tomu třeba i nádherného počasí.