Módní trendy na podzim a zimu

Sledujete nejnovější módní vymoženosti, které se objevují na fashion weeku? Možná že už i vás párkrát napadlo, že návrháři nejspíše smíchali trendy pro jarní a letní období a dodali jim akorát zimní podobu. Něco takového ale není vůbec špatným nápadem. Na tomto principu už velmi dlouho funguje známá značka, jako je například Gucci. Jedná se o značku, která se ani nesnaží přijít s něčím novým.
blondýna s šálou
Ba naopak. Snaží se držet kontinuitu a díky tomu je posílena identita nejen této značky. Například takový svetr značky Gucci poznáte na první pohled a ve výsledku je úplně jedno, jestli se jedná o trend roku 2014 nebo 2018.

Ne nadarmo se říká, že staré trendy, jsou dobré trendy. Pro nás to tedy znamená, že trendům, kterým jsme podlehli minulou, nebo tuto zimu, se v našich skříních ještě nějakou dobu bude dařit. Barvy, jako je například oranžová, žlutá či červená dostanou jen tlumenější nádech a budou doplněny o barvu růžovou. Bude se jednat o fuchsiovou nebo candy pink. Chybět nebudou ani barvy, jako je hnědá, khaki či dokonce švestková. Tyto barvy budou tvořit základ dokonalého šatníku.

Podobně je možné připravit se na oblíbené materiály, protože pokud jste podlehli sametu, rozhodně tyto kousky znovu vytáhnete. To samé platí i pro satén nebo semiš. I letos v zimě budou IN zvířecí potisky, květinové motivy, svislé pruhy či zvýrazněný pas.
oblečení pro muže

Jestli je něco, co nás rozhodně neopustí ani v následujících sezonách, pak jsou to midi šaty, švy na džínách, šaty s krajkovým lemem, flanelová košile apod.

Dokonce se vrátí i barevný color – block. Nejčastější kombinace jsou růžová a červená, růžová a oranžová apod.

Když se nad tím člověk zamyslí, je to ve výsledku možná i dobře. Aspoň bude chladnější období vypadat o něco veseleji.

Rozhodně byste si takové kousky měli pořídit i vy. Kromě toho, že se v nich budete cítit příjemně, budete ještě navíc IN. Co víc si přát.