Kartonové obálky

Každá věc, kterou chceme poslat poštou, potřebuje mít obal. Jenomže to nemůže být jen tak nějaký obyčejný obal. Nemůžeme vzít kus papíru a zabalit dopis do obyčejného papíru. Obálky musí mít své parametry a jako obal musí být vhodně vybavené, aby se tímto způsobem daly použít. Všechno má svá specifika a pošta by vám zřejmě nesprávně zabalený balíček nevzala a neposlala.
Zasílání zásilek je v dnešní době obyčejná věc. Každý se s ní snadno seznámí, a pokud chcete něco poslat, tak je to bez problému, ať už poštou nebo pomocí jiné služby. Jenomže každá věc, kterou chcete poslat, musí být správně zabalena.

dopisní obálka

Jaké obaly jsou vhodné?

  1. Pokud posíláte obyčejný dopis, například formou velikosti papíru A4 nebo i menšího, tak vám bohatě vystačí klasická obálka, která se prodává kdekoliv. Klasická ukázka toho, když chcete poslat dopis.
  2. V jiném případě může jít například o zasílání textilu. V tomto případě bychom doporučili použít plastovou obálku. Ta se snadno a jednoduše přizpůsobí vašemu obsahu. Nezabírá tolik místa a nezvyšuje náklady na dodání vašeho balíčku. Krabice jsou přeci jen stále neobjemné a jsou určené pro posílání větších věcí. Textil se pohodlně a snadno vejde do plastové obálky.
  3. A v neposlední řadě můžeme potřebovat zaslat dokumenty, šanony, katalogy, nebo třeba také knihu s našimi fotografiemi, kalendář či podobné zboží. Abychom zajistili, že daný obsah bude v pořádku a nepřijde dané osobě poničený, musíme opatřit obal pevnějším kartonem, který zabrání snadnému zničení nebo poničení při dodávce. Ideální jsou kartonové obálky. Ty jsou dostatečně pevné, aby zamezily běžnému ošoupání nebo protržení a zároveň chrání a poskytují bezpečí danému obsahu takovéto obálky https://www.2pack.cz/obalky/kartonove-obalky-2pack.

obálky
Do kartonových obálek můžete uzavřít fotografie, katalogy, dokumenty nebo kalendáře. Odolný karton maximálně chrání obsah. Obálky se vyrábí v 7 různých rozměrech, takže si jistě vyberete typ, který bude potřebovat nejvíce.