Jak získat peníze a nekrást


Většina lidí volí způsob různého spoření, kde budeme mít výnos kolem 3,5% ročně. Z mého pohledu jsou i mnohem lepší příležitosti než různá spoření, která vám dají ‘‘jenom‘‘ 3,5% ročně (samozřejmě nepočítám spoření pro děti). Vzhledem k dněšnímu světu a neomezeným možnostem, které nabízí si myslím, že způsob, jak přijít penězům ani zdaleka nevede touto cestou .
obchodní podlaží
Příležitosti jsou na každém rohu jen si je nesmíme nechat proklouzávat mezi prsty. A teď nemluvím o hazardu či sportce, ale o obchodním světě, ve kterém lidé obchodují už od nepaměti, tento svět se jmenuje kapitálové trhy.Samozřejmě je mi jasné, co si v tuto chvíli právě říkáte, ale věřte mi, že z vlastní zkušenosti vím, že nenajdete lepší místo, kde přijít k penězům než na kapitálových trzích.

Na tomto místě najdete nespočet instrumentů, do kterých můžete investovat a odnést si z toho můžete mnohem větší zisk než byste kdy měly na jakémkoliv spoření. Chápu, že ne každý si může dovolit investovat milióny, proto je tady možnost obchodovat i s daleko menší částkou, třeba i několik desítek tisíc.

Dokonce i banky investují na kapitálových trzích, ale s tím rozdílem, že za peníze lidí, kteří si je k nim uloží. Přiznané procento jejich zisků se pohybuje kolem 55% a těmto lidem co si k nim dají peníze, banka dá roční zhodnocení např 0,02% (někomu klidně i víc). Kapitálové trhy jsou kouzelné v tom, že právě tento zisk 55% máte klidně možnost si odnést právě vy.
směnný kurz dolaru

Na kapitálových trzích najdete velice rozmanité možnosti, od komodit jako je zlato, stříbro atd, po akcie či různé indexy. Samozřejmě pro obchodování na kapitálových trzích je hlavní sehnat dobrou obchodní společnost, přes kterou budete obchodovat, protože bohužel pro nás bez ní to nepůjde. Najít totiž dobrého obchodníka je půlka našeho úspěchu. Každopádně příležitostí, jak získat peníze je nespočetná spousta a nemusíme zrovna vykrádat banky, abychom nějaké získali.