Flipový obal na Huawei P20 Lite může být elegantní i účelný

Telefon bez pouzdra

Pouzdra a ochranné kryty se k mobilním telefonům pořizují zpravidla až poté, co máme svůj vysněný přístroj doma, seznámíme se s ním a těšíme se z jeho přítomnosti. Telefon bez pouzdra je však poměrně zranitelný, a to ze dvou důvodů. Tím prvním, který vás napadne, je pochopitelně poškrábání při nešetrném zacházení, hlavně při ukládání do zavazadel či kapes, kde omylem zapomeneme klíče a podobné ostré předměty.

dívky se fotí

Mnohem závažnější situace nastává při pádu na zem, tehdy se může při nárazu poškodit dotykový displej a jeho výměna se pak pěkně prodraží. Některá pouzdra dokážou zmírnit sílu otřesu a tím displej uchránit před zničením. Do této kategorie patří i tzv. flipová pouzdra, známá též pod názvem „knížka“.

Proč zrovna flip

Ptáte se, proč je právě flipové pouzdro na základě hodnocení zákazníků nejprodávanějším typem ochrany mobilního telefonu? Tím důvodem je zřejmě jeho elegantní vzhled a zároveň zabezpečení mobilu z každé strany, i z boku. Uvnitř se totiž nachází silikonová vložka, kam přístroj dokonale zapadne, vložka je napevno připevněna k zadní straně obalu a pouze ta přední se odklápí podobně, jako knižní desky.

mobil u notebooku

Pro každou příležitost – výhodou současných technologických postupů a výrobních prostředků textilního průmyslu je schopnost vytvořit podle designérského projektu výrobek s nízkými výrobními náklady. Tím pádem jsou Huawei P20 Lite obaly Módní mobil velmi levné a zároveň propracované do nejjemnějšího detailu. Mají uvnitř zásuvky pro různé doklady, bankovky či karty, lze je sklopit a využít jako stojánek, ale především mít k dispozici kryt na mobil v oblíbené barvě či motivu. Pouzdra jsou zároveň velmi levná a můžete si jich objednat více a střídat je mezi sebou dle různých příležitostí – hodí se do společnosti, do kanceláře, a jsou krásným doplňkem i doma na konferenčním stolku.