Vdechněte vašim zdím nového ducha s tekutými textilními paletami

Moderní a originální, i vy můžete svým zdím zařídit takový vzhled

Už jste slyšeli o tekuté textilní tapetě? Nevadí, pokud ne. Jde o nový a modernější způsob, který šetří váš čas i peníze, a je skvělou alternativou pro nový vzhled vašeho domova.

Ať už zařizujete nový dům, byt, kancelář nebo jen chcete změnu a renovujete, může být právě tekutá textilní tapeta to pravé pro vás. Jedná se o novou technologii nánosu barvy na zdi. Možná vás klame pojem textilní. Nebojte se, na zeď se nenanáší žádná textilie, jedná se totiž o tekutou tapetu. Pro fanoušky ekologie je tu dobrá zpráva, protože tento výrobek je hlavně ekologický. Tekuté tapety jsou vyráběny převážně z přírodních bavlněných vláken.

Snadné malování zdí

Fantazii se meze nekladou

Tekutá tapeta je nejen vhodná pro jakoukoli úpravu zdí, ale zároveň dodá interiéru nový vzhled. Krom toho je velmi snadno aplikovatelná, takže pokud se budete držet správného návodu, který je velmi jednoduchý, dosáhnete tíženého efektu. Jedná se o sypkou směs, která se zředí vodou, ze které následně vznikne požadovaná hmota, která se prostřednictvím válečku, hladítka nebo pistole nanáší na zeď. Skvěle zakryje nedokonalosti na vaší zdi, ať už se jedná o prasklinky nebo jakékoli jiné nerovnosti. Zároveň izoluje teplo a zvuk, což je příjemný benefit. Mimo to si můžete nakombinovat váš vlastní exkluzivní vzor, který bude originální. Představivosti se meze nekladou. Tekuté textilní tapety jsou navíc cenově dostupné, a tak můžete začít se změnou interiéru hned. Vzhled tekutých textilních tapet jsou nevšední a originální.

Barevné malování

Pokud jste tápali, jak osvěžit stěny vašeho domova a vnést jim opět jedinečného ducha, trochu originality a nevšední vzhled, jsou tekuté textilní tapety skvělou alternativou, jak dosáhnout neotřelého a jedinečného vzhledu. S trochou kreativity můžete mít každou místnost jinak charakteristickou. Můžete mít v jedné místnosti aplikováno více vzorů, které se vám budou líbit. Ne vždycky se umíme rozhodnout jen pro jednu věc. Občas se nám líbí více věcí a nemůžeme se rozhodnout. I v tomto případě platí, že se nemusíme spokojit s jednotvárností, můžeme kombinovat a každé místnosti tak vrátit jejího ducha. Zkuste ducha vašim místnostem vrátit s tekutými textilními tapetami, jistě nebudete litovat.