S keto dietou hubnete rychle a bez hladu

Pokud chcete hubnout a nedaří se vám to, zkuste to jako já.

Tak dlouho jsem se trápila sama, až jsem se nakonec rozhodla oslovit odborníky a nelitovala jsem. Důkladně jsem se nejdříve seznámila s podmínkami, které nabízí keto dieta Bmikalkulacka. Bylo zapotřebí, abych uvěřila tomu, že mi dieta může pomoci, proto jsem potřebovala pochopit, na jakém základě funguje. A vysvětlení mi přišlo zcela logické.

keto dieta

Přiznávám, že na mě také zapůsobila akční nabídka celého balíčku diety. Bylo to pro mě velmi jednoduché a snadné. Nic mě tedy neodrazovalo. Princip hubnutí jsem pochopila, na webu keto diety je vše velmi srozumitelně popsané. Ale je třeba dodržovat určitá pravidla, která já jsem sama vůči sobě kdysi nedodržovala, ani jsem je nepovažovala za důležité.

Ale když jsem si dietu objednala na základě vypočteného BMI – důkladně jsem si pročetla celý manuál a pochopila jsem i některé věci, které jsem dělala dosud špatně.

Především jsem se přestala každý den vážit.

Dosud jsem stoupala na osobní váhu každý den ve snaze přemluvit čísla, aby mi ukazovala méně kilogramů. Nedařilo se, netušila jsem, že se sama demotivuji. Od té chvíle, co jsem začala držet keto dietu, pravidelně se vážím pouze jedenkrát týdně, a to v úterý v pravidelný čas před snídaní. Takže se těším celý týden, co mi váha ukáže a světe div se, hubnu!

zelenina porce

Také jsem začala vážit zeleninu, kterou přes den spořádám. Do té doby jsem tvrdila, že jím dost zeleniny, ale když jsem ji začala vážit a zjistila jsem, kolik je to vlastně půl kilogramu zeleniny, nevěřila jsem vlastním očím. Sama jsem se nevědomky tehdy obelhávala.

Půl kilogramu zeleniny jsem určitě nejedla. Takže nově mám kontrolu a jsem už tak zvyklá, že dovedu potřebnou dávku odhadnout, takže dnes mohu s klidným svědomím říct, že spořádám denně minimálně půl kilogramu zeleniny, a to jak v syrovém stavu, dušenou, vařenou, pečenou.