Nové hudební desky od oblíbených umělkyň

Slavné hudební umělkyně plodí jedno album za druhým. Ani rok 2017 nebyl výjimkou. Zpěvačky se předháněly nejen v tom, která vydá album dřív, ale také, která ho bude mít tento rok nejlepší a uspěje na nějakém z předávání hudebních cen.
iphone a hudba

Lana Del Rey – Lust for Life

V červenci vydala své album nádherná Lana Del Rey. Její osobitý styl si zapamatujete. India rock, kterému se Lana věnuje, se k jejímu hlasu nádherně hodí. Lana si však příliš na turné nepotrpí. Nejlépe se cítí na uvolněných místech jako jsou například festivaly. Pokud ji budete chtít slyšet na živo doporučuji na nějaký festival zajít.

Lorde – Melodrama

Krásná Lorde, která upoutala celý svět svou krásnou hustou hřívou a pro ni tak typickými tanečními kreacemi se letos nezastavila. Po vydání alba Melodrama se vrhla na přípravy svého turné. Mezi natáčením klipů a podáváním rozhovorů se věnuje svému příteli, který pochází z Asie. Melodrama vás jistě chytne. Jedná se o elektropop, který roztančí nejednu z vás.

Taylor Swift – Reputation

Jedna z nejúspěšnějších zpěvaček světa Taylor Swift, která ještě donedávna nedala dopustit na kostkované košile a svou kytaru, opět zabodovala. Vydala nové album Reputation, které se v Americe ihned umístilo mezi prvními příčkami hudebních žebříčků. Na albu se mimo jiných podílel i oblíbený Ed Sheeran.
hudební přehrávač

Katy Perry – Witness

Ani Katy Perry letos nezůstala pozadu a vydala v pořadí již pátou desku. Vystřelila raketovou rychlostí do světa píseň „Swish Swish“, ve které se objevila i Nicki Minaj. Nejen ve světě, ale i v Česku se její album umístilo na prvním místě. Katy bude letos nejžhavější favoritkou, co se hudebních soutěží týče. Mimo jiné se připravuje i na své turné, které zahájí na jaře příštího roku.

Pink – Beautiful Trauma

Na podzim tohoto roku vydala své sedmé album i úžasná rockerka Pink. Tentokrát se ale z rockového pláště svlékla a obula se do popu. I její album se ihned vyšvihlo na vrcholky světových žebříčku, a tak si Pink může připsat na své konto další úspěch. V příštím roce se vydává nu turné, které bude první od narození jejího syna.