Můžete je používat v interiérech i venku

Koupě nového sedacího kompletu do obývacího pokoje nebo třeba do kanceláře vás vyjde na hodně peněz. Za speciální pytle nezaplatíte ani zlomek.

Můžete je používat v interiérech i venku

V případě, že se ve střednědobé době chystáte pořídit si křesla a kanape do vašeho obývacího pokoje, měli byste ještě jednou zvážit veškeré možnosti, které zde máte. I docela levný komplet vás může přijít na nemalé peníze, které se dají investovat daleko účelněji. A to je řeč stále pouze o základních kompletech. Pokud budete chtít něco lepší, co déle vydrží, může vás to stát i desítky tisíc. A to už ani náhodou nejsou žádné drobné. I proto celá řada domácností stále více uvažuje o alternativě.

I pytle mohou být pohodlné

Tou alternativou jsou pytle, které plní naprosto stejný účel jako klasická křesla. Ovšem sedací vak Beanbag vás nepřijde na několik tisícikorun, ale bude vás stát něco málo okolo jedné tisícovky. A to je cena, o které se už dá uvažovat.

Jsou pohodlné

Cena je samozřejmě důležitá, zvláště pak v našich končinách, ovšem není tím nejdůležitějším. Tím podstatným je, jak se budete při používání pytlů cítit. A odpověď je jednoduchá – pohodlně. Vaky na to sice nevypadají, ale opravdu dokáží poskytnout svému uživateli dokonalý komfort. Jsou maximálně ergonomické, což znamená, že se dokáží skvěle přizpůsobit vaší váze i tvaru postavy. Díky tomu budete pánev i záda držet vždy ve správné poloze, čímž předejdete mnoha potížím. Je však nutné pořídit si opravdu značkové pytle a nešetřit. Na našem trhu totiž můžete nakoupit i laciné verze, které nejsou ani zdaleka tak dobré.

Pohodlné sezení

Nepromoknou

Nikoho rozumného by asi nenapadlo používat křesla venku, alespoň ne bez odpovídajícího zastřešení nad hlavou. Stačil by jeden prudký déšť a křeslo by bylo nenávratně poškozeno. To však neplatí pro sedací pytle, tedy alespoň jejich venkovní verze. Ty se dají používat klidně i na zahrádce místo klasického zahradního nábytku. Samozřejmě, že k táboráku byste je asi brát neměli, ale jinak by neměl být problém je venku využívat. Jsou totiž daleko odolnější, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti vodě.