Každá můžeme mít děti, kdy chceme

Děti jsou štěstím všech rodičů, dělají jim radost a prožívají s nimi každou chvíli. Pojďme si říct, co je takový ten nejlepší věk na děti. Věk na děti není určen. Je to spíše takový věk, kdy se sami cítíte být maminkou. Samozřejmě existuje i věk, kdy byste dítě mít neměla. Pohlavní styk je sice povolený od patnácti let, ale to rozhodně neznamená, že se nebudete chránit a velmi brzkém věku otěhotníte. Jde vlastně o to, že vaše tělo nemusí být dost vyvinuté a celkově nejen fyzicky, ale hlavně psychicky nejste připravena být matkou, ani vaše tělo.

děti

V mladém věku na vás každý bude koukat zvláštně, pokud budete maminkou. Nejhorší je, že biologický tatínek dítě chtít nebude a tak se od vás distancuje. Nebo taky můžete otěhotnět nedobrovolně. Všichni víme, co tím myslím. V Americe je to velice časté, jelikož mladé dívky jsou schopny nastoupit k někomu cizímu do auta. A to by se dít rozhodně nemělo. Je tedy dobré počkat na vyšší věk, kdy budete fyzicky a psychicky připravena.

děti

Pro někoho je i osmnáct let dost nízký na dítě. I když v poslední době je to dosti časté a je čím dál tím více maminek. Pokud ještě v tomto věku studujete, tak je to pro vás zbytečná komplikace. Přerušíte studium, které si pak třeba časem nebudete schopni dokončit a co pak, až vám skončí mateřská? V této době moc firem nebere na pracovní pozice lidi, kteří mají vystudovanou například jen základní školu. Pokud však nestudujete a víte, že jste zaopatřeny.

Já osobně za takový ten správný čas považuji věk kolem 25 let. Většinou už školy máte za sebou, něco jste už zažili nebo i pracovali, usadili jste se s partnerem, plánujete vlastní bydlení nebo dokonce máte před svatbou. Je důležité si stanovit jasné priority a hlavně podmínky, do kterých chcete vaše děťátko přivést. Ale samozřejmě je to pouze můj názor a pro mnoho žen ten správný věk může být úplně jiný. Pro některou je to 20 let, pro některou je to 30 let pro některou klidně 35 let či více. Není na tom nic špatného. Každá to máme stanoveno jinak.