Rozsviťte byt ve floristickém stylu.


Ojedinělá nabídka pro všechny romantiky a věčné snílky. Pod stropem svítí lilie, tulipány nebo konvalinky. Že to není možné? Ale ano. Můžete se kochat a snít, vybírat ze široké nabídky, zvolit počet žárovek, barevný odstín, rozhodovat se mezi závěsným lustrem, či stropním svítidlem, kde je vlastně lustr přisazený ke stropu, každý lustr je jiný a přitom jsou všechny nádherné. Veliké lustry a svítidla do větších místností mají až 6 ramen. Pokud zařizujete pohádkový pokojíček pro vaši malou princezničku, bude určitě z takového kouzelného lustru nadšená a svítící květiny pod stropem budou chodit obdivovat všechny její kamarádky.

floristika

Zanedlouho už budete muset holčičce pořídit také lampičku na psací stoleček ve stejném duchu a obávám se, že nezůstane pouze u ní, protože taková snová lampička na zeď nad postelí nesmí naší princezničce také scházet. Křehkou skleněnou krásu obdivují spíše ženy, romantičky, možná budou muset použít svých tajných ženských zbraní, aby zároveň s koupí přenádherného floristického lustru do obývacího pokoje se rovnou objednala i stojací lampa ze stejné stylové série a vlastně, a to by bylo úplně nejlepší, vybavit všechny místnosti floristickými lustry, protože v každé může svítit jiný mistrný kousek a přesto ze stejné tematické řady, buď stejného barevného ladění, nebo prostřídat i barevnost osvětlení, samozřejmostí pak budou i lampičky na noční stolky a na stěny předsíně, nebo haly, můžete také umístit kouzelné, skleněné, květinové osvětlení.

lustr floristika

Všechna svítidla ve floristickém stylu https://light4home.cz/ceiling-light/ceiling-light-floristika jsou české výroby, mají evropskou certifikaci a vyrobeny jsou mistrovskou ruční prací. Každý kousek je naprostý unikát s nádechem luxusu, z nejkvalitnějších materiálů a přitom za úžasnou cenu. K lustru vám navíc doporučí odpovídající žárovky, takže si nemusíte lámat hlavu s výběrem a obíhat místní elektra. Stačí si prostě jen vybrat z internetového katalogu, objednat, zaplatit a ihned po obdržení platby se vypravuje zásilka. Doprava je už od 1000 Kč za objednávku zdarma, takže není co řešit.