Je třeba být vidět


Začátek podnikání má velmi podobný průběh. Snažíte se vybudovat síť obchodních kontaktů a oslovit potencionální zákazníky. Vaše první cesta vede k vytvoření poutavých internetových stránek. Ačkoliv si dáte velmi záležet na tom, abyste vybrali hezké pozadí, přehledné řazení a uváděli relevantní informace, nebude to stačit. Je třeba přistoupit k optimalizaci stránek.

přenos daat
 
Dnes už je jen velmi málo zákazníků, kteří navštíví vaše stránky přes konkrétní adresu. Převážná většina z nich se na vaše stránky podívá až prostřednictvím cesty, kterou pro ně nalezly vyhledávače. U nás je rozšířené vyhledávání především přes Google a stále i přes český Seznam. Jak zařídit, aby se vaše stránky objevovaly na předních pozicích ve chvíli, kdy zákazník zapíše do vyhledávacího řádku tu tajemnou kombinaci slov?
 
Nemusíte vědět, jak si přední pozice zajistíte. Je však třeba vědět na koho se obrátit. Optimalizací stránek se zabýváme již několik let a pomohli jsme na přední místa ve vyhledávačích celé řadě firem. Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o zbytek. Provedeme vás celým procesem, na jehož konci bude několikanásobně vyšší návštěvnost vašich stránek. A kde je vyšší návštěvnost je samozřejmě i vyšší obrat a kde je vyšší obrat je i vyšší zisk.
 
Jak vše bude probíhat? Pomůžeme vám navrhnout klíčová slova a podle výsledků SEO analýzy upravíme obsah vašich stránek. Pak je třeba vybudovat zpětné odkazy na vaše stránky. Prostřednictvím PR článků, které jsou publikovány na nejrůznějších webech vám zajistíme vyšší návštěvnost vašich stránek. 

vyhledávač
 
Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud jsou PR články pravidelně aktualizovány a odkazy vedou na vaše stránky každý měsíc. Proto doporučujeme objednat kompletní službu, která zahrnuje navržení klíčových slov, provedení SEO analýzy a následnou tvorbu a publikaci PR článků.
 

Je třeba být vidět
Ohodnoťte příspěvek